Regulamin

ZAKUP TOWARÓW

Koszt zakup towarów obejmuje: produkty wystawione w serwisie oraz koszt przesyłki kurierskiej. 

WARUNKI ZAKUPU

Warunkiem ZAKUPU jest przesłanie formularza zakupowego z oferty dostępnej na stronie lub drogą mailową na adres anna@bluehaskap.com, a następnie dokonanie opłaty za zakupione towary, zgodnie z instrukcją przesłaną w mailu zwrotnym.

Zakupu należy dokonywać przez specjalny formularz, który znajduje się pod przyciskiem „Zamówienie” na stronie. O możliwości zakupu decyduje również dostępność produktu, którą ostatecznie potwierdza sprzedający drogą mailową po dokonaniu zakupu na stronie.

ZAKUP TOWARÓW

Zakup towarów wymaga podania w formularzu zakupowym imienia, nazwiska, numeru kontaktowego, adresu mailowego oraz danych do wysyłki.

Wszystkie pola są obowiązkowe. Realizacja płatności odbywa się za pośrednictwem klasycznej płatności przelewem. Dane kupujących są zabezpieczane w naszej bazie danych, w celu ich skorygowania należy skontaktować się z nami na adres anna@bluehaskap.com.

Zakupu można również dokonać drogą mailową na adres anna@bluehaskap.com przesyłając w treści wiadomości imię, nazwisko kupującego, numer kontaktowy, adres mailowy, wybrane produkty oraz ich ilość oraz adres wysyłki. W mailu zwrotnym prześlemy dane do przelewu. Dokonanie płatności za zamówienie stanowi potwierdzenie zakupu.

W celu wystawienia faktury VAT na dane inne niż w zamówieniu, należy przesłać stosowne dane na adres anna@bluehaskap.com. Faktura za zakup towarów zostanie wystawiona niezwłocznie po otrzymaniu danych.

REZYGNACJA Z ZAKUPU

Anulować zamówienia na realizowany zakup towaru można najpóźniej na dzień przed jego planowaną wysyłką. W tym celu należy skontaktować się z nami telefonicznie na numer +48 513 648 686 lub drogą mailową na anna@bluehaskap.com. Zwrot towaru nie może nastąpić później niż na 14 dni po otrzymaniu towaru. Zwracany towar nie może nosić śladów otwarcia lub zepsucia. Zwrot kosztów w przypadku zwrotu towaru następuje po ocenie jakości otrzymanego zwrotu.