Oferta B2B

Mrożone owoce

Mrożenie jagody kamczackiej odbywa się zaraz po jej zbiorze i dokładnym sortowaniu. Tylko dojrzałe owoce o najwyższej jakości trafiają do chłodni. Świetnie nadają się do produkcji soków, dżemów, konfitur, jogurtów, a także jako dodatek do musli, lodów, shaków itp.

10 kg

62 kartony

Sok z jagody kamczackiej 100% NFC

Sok bezpośrednio wyciskany tylko z dojrzałych owoców jagody kamczackiej, nie z koncentratu (NFC – not from concentrate). Pasteryzowany w niskich temperaturach, dzięki czemu zachowuje wszystkie wartości odżywcze i smak świeżych słodkich owoców. Bez dodatku cukru!


Pij 100 ml dzienne, aby dostarczyć swojemu organizmowi odpowiednią dawkę antyoksydantów i witamin oraz aby skutecznie zachować zdrowie i energię.

0,25 / 0,7 / 3 l

24 / 6 / 1 sztuk

48 / 80 / 196 kartonów

Sok z jagody kamczackiej z jabłkiem Golden 100% NFC

Sok bezpośrednio wyciskany tylko z dojrzałych owoców jagody kamczackiej ze słodkimi jabłkami Golden, nie z koncentratu (NFC – not from concentrate). Pasteryzowany w niskich temperaturach, dzięki czemu zachowuje wszystkie wartości odżywcze i smak świeżych słodkich owoców. Bez dodatku cukru! Pij codziennie przed posiłkiem i zawsze kiedy poczujesz pragnienie. Sok dostarczy Twojemu organizmowi odpowiednią dawkę antyoksydantów i witamin. Pobudza do działania i świetnie smakuje

0,25 / 0,7 / 3 l

24 / 6 / 1 sztuk

48 / 80 / 196 kartonów

Koncentrat z jagody kamczackiej

1 kg koncentratu produkujemy aż z 6 kg świeżych owoców. Koncentrat ma mnóstwo wartości odżywczych i jest bez dodatku cukru, sztucznych barwników i innych zbędnych ulepszaczy. 100% owoców. Zmieszaj 10 ml koncentratu z wodą, sokiem lub herbatą i ciesz się wyjątkowym smakiem. Idealnie pasuje również jako dodatek do musli lub jogurtu.

0,1 / 0,5 l

49 / 12 sztuk

24 / 64 kartonów

Dżem z jagody kamczackiej

Pewnie ciężko w to uwierzyć, ale nasz dżem z jagody kamczackiej zawiera tylko owoce i odrobinę cukru! 100 g dżemu produkujemy z 80 g świeżych owoców jagody kamczackiej. Dżem z jagody kamczackiej jest bardzo aromatyczny. Świetnie smakuje na kanapkach, jako nadzienie w bułkach i rogalikach, w porannej owsiance lub domowych wypiekach.

220 g

24 sztuki

56 kartonów

Dżem z jagody kamczackiej z truskawkami

Głęboki i wytrawny smak jagody kamczackiej przełamaliśmy słodkimi, dojrzałymi truskawkami. Wspaniałe połączenie. Dżem pachnie latem! Można go jeść w połączeniu z chlebem z masłem i z białym serem, jako nadzienie w bułkach i rogalikach, w porannej owsiance lub domowych wypiekach.

220 g

24 sztuki

56 kartonów

Naturalny miód z jagodą kamczacką

Idealna kombinacja dwóch niezmiernie zdrowych składników: polskiego naturalnego miodu i jagody kamczackiej. Podwójna porcja zdrowia o niepowtarzalnym smaku. Wspaniale smakuje na chlebie posmarowanym masłem, z białym serem, jako dodatek do musli, słodzik do herbaty lub innych napojów.

200 g

24 sztuki

56 kartonów

Liofilizowana jagoda kamczacka

Antocyjany jagody kamczackiej poprawiają ostrość widzenia oraz przyspieszają regenerację wzroku po zwiększonym wysiłku. Ponadto usuwają toksyny z organizmu oraz jako jedne z nielicznych owoców na świecie zawierają irydoidy, które wykazują szeroki zakres właściwości leczniczych. Działają ochronnie na układ sercowo-naczyniowy, obniżają poziom cukru, działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie, przeciwnowotworowo i antywirusowo. Szczególnie polecana dla osób pracujących, wycieńczonych przewlekłymi chorobami lub po agresywnych kuracjach farmakologicznych.

30 g / 100 g / 7,5 kg

192 / 25 / 2 sztuk

36 / 30 / 30 kartonów