O nas

Urodziłam się i większość mojego życia spędziłam na wsi, w samym sercu grójeckiego zagłębia sadowniczego. Odkąd pamiętam, w naszym domu królowały wszelkiego rodzaju owoce. Mój dziadek na początku lat 70-tych posadził pierwsze drzewa jabłoniowe, krzewy czerwonej i czarnej porzeczki oraz truskawki. W latach 80-tych, kiedy tata przejął gospodarstwo większość pola obsadził sadem jabłoniowym.

Około roku 2010 z powodu dosyć poważnej choroby w naszej rodzinie, zaczęliśmy interesować się tematyką leczniczych właściwości jagody kamczackiej, zwanej inaczej haskap berry. W 2012 roku posadziliśmy kilkaset pierwszych krzewów tej rośliny. Od tego czasu, nasza plantacja sukcesywnie się powiększa. Nie zrezygnowaliśmy z produkcji jabłek i truskawek, choć nie ukrywam, że jagodę kamczacką darzymy szczególną miłością, gdyż na własnej skórze przekonaliśmy się jak bardzo wartościowy jest to owoc. Chcemy, aby nasze uprawy były wolne od chemii i bardzo zależy nam na powrocie do starych metod produkcji, dlatego jagodę kamczacką uprawiamy bez nawozów sztucznych i pestycydów. Używamy tylko probiotycznych środków.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno świeże owoce, tj. jabłka, truskawki i jagody, ale również wiele rodzajów przetworów. Zachęcamy do zakupu mrożonych i suszonych jagód, liofilizatów, soków, a także dżemów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych produktów w zakładce Sklep.