NFC – soki nie z koncentratu

NFC – soki nie z koncentratu

Soki NFC podbijają polski rynek i serca konsumentów. W naszym sklepie dostępne są soki z jagody kamczackiej nie z koncentratu – całkowicie naturalne, pobawione wszelkich konserwantów, substancji słodzących i innych dodatków. Sama natura! Czemu warto zacząć pić soki NFC?

Soki NFC to, jak sama nazwa wskazuje, soki bezpośrednie, powstałe poprzez tłoczenie lub wyciskanie surowych owoców lub warzyw, a nie z zagęszczonego koncentratu. Takie soki są naturalnie mętne, pozbawione wszelkich konserwantów, cukru, wody czy innych dodatków. Często są pasteryzowane w tradycyjny sposób, co pozwala na ich dłuższe przechowywanie.

Naturalne soki NFC są bogate m.in. w dobroczynne związki z grupy polifenoli, które wykazują silne działanie przeciwnowotoworowe oraz ochronne przeciwko chorobom układu krążenia. Soki mętne, według badań prof. Jan Oszmiańskiego z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, zawierają cztery razy więcej tych związków chemicznych niż soki klarowne. Soki NFC są bogate także w antyoksydanty, które spowolniają procesy starzeniowe naszych organizmów, a także wielu witamin i błonnika. Dzięki temu bogactwu minerałów i witamin, soki nie z koncentratu cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków. W latach 2010-2014 spożycie soków NFC w Polsce wzrosło o 57% co jest doskonałym wynikiem, w szczególności jeśli porówna się te dane z resztą Europy. W tym samym czasie średni wzrost tych soków wyniósł tam jedynie 12,5%.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą soków NFC.


Piknik i samozbiory jagody kamczackiej

19 i 20 czerwca 2021 serdecznie zapraszamy na piknik i samozbiory jagody kamczackiej do naszego gospodarstwa w Palczewie Parceli 57, 05-660 Warka.

Czeka Na Was świetna zabawa i cudowny czas spędzony na łonie natury. Więcej szczegółów znajdziecie na naszym FB - https://www.facebook.com/events/837215343557792?ref=newsfeed